Učebňa plávania pri ZŠ Bernoláková
Hlavná stránka
 • Otvorené pre verejnosť

  Pre túto sezónu sme urobili miesto aj pre verejnosť a tak dávame do pozornosti časový rozpis v prevádzkovej dobe plavárne. Vždy v utorok  od 18.oo do 20.oo hod. 

 • Rozdelenie plaveckáho výcviku pre školský rok 2015/2016

  V priečinku Rozdelenie výcviku nájdete aktuálne rozdelenie termínov na učebni plávania pre celý školský rok 2015/2016. Prípadné posuny termínov, alebo pripomienky je potrebné konzultovať  priamo na plavárni pri ZŠ Bernoláková.

 • Plaváreň opäť prevádzkuje

  Kratučkým oznamom vám chceme dať na vedomie, že Plavecká učebňa pri Bernolákovej, je po dlhých jednaniach a ťahaniciach opäť v prevádzke. Práve sa pracuje na rozpise Plaveckých výcvikov a prevádzkovom čase. Viac informácií nájdete po prerokovaní a schválení plánu a prevádzkového času tu na webe.

 • Zmena v prevádzke plavárne

  Nakoľko sa zvýšil záujem o využívanie plavárne zo strany športových klubov mesta Vranov, vedenie mesta rozhodlo o zmene prevádzkovej doby a zastavení používania plavárne pre verejnosť.
 • Voda je vzácna

  Samozrejme, ze sa snažíme šetrit aj my na plavárni, pretoze voda je draha, ale aj vzácna.
  K úsporným opatreniam pristúpime aj v priestoroch spŕch. Prosíme návštevníkov, aby neplýtvali vodou pri sprchovaní a taktiež neumývali dlho vlasy. Pri počte návštevníkov plavárne sa k celkovej úspore pripočíta každý ušetrený liter vody. Ďakujeme.

 • Začali sme z prevádzkou

  Ako sme sľúbili, za pomoci zriaďovateľa sa nám podarilo od 1.10.2016 spustiť prevádzku plavárne.
  Dávame vám všetkým do pozornosti Rozdelenie plaveckého výcviku na šk.rok 2015/2016 a taktiež zmenu Prevádzkovej doby plavárne.

 • Začíname v októbri

  Milí návštevníci. Naša plaváreň je ako každý rok v prebiehajúcej rekonštrukcii. Jej opätovné spustenie sa uskutoční až začiatkom októbra 2015. Momentálne sa pracuje na rozpise Základných plaveckých výcvikov, ako aj na rozvrhu dňa plavárne.

 • Súťaž stredných škôl

  Pre chrípkové prázdniny sa v termíne 20.februára 2009 obvodná súťaž stredných škôl nekonala. Preto po dohode s KSO PO sa súťaž konala dňa 6.marca 2009.
  Výsledky stredoškolákov nájdete v kategórii Súťaže v plávaní, a tiež vo fotoalbume s názvom Obvodové kolo 2009.
 • Obvodové kolo v plávaní

  Dňa 20.februára 2009 sa od rána súťažilo. Na plavárni sa konalo obvodové kolo v plávaní žiakovˇZŠ a gymnázií. Súťaže sa celkom zúčastnilo 8 škôl. Bojovalo sa o každú sekundu a výsledky aj celkové poradie nájdete na našej stránke, v priečinku "Súťaže v plávaní". Pozrite si fotogalériu s najúspešnejšími plavcami za jednotlivé súťažné kolá.
 • Rozdelenie plaveckého výcviku šk.r. 2008/09

  13. 10. 2008 Rozdelenie plaveckého výcviku na nový školský rok 2008/2009, môžete už nájsť na našej webovej stránke. Prípadne ďalšie informácie vám radi poskytneme na kontaktných číslach.
 • Foto výcvikov vo fotoalbume

  Prosíme učiteľov plávania o zdokumentovanie plaveckého výcviku prostredníctvom fotoaparátu a my fotografie radi uverejníme na našej webovej stránke v priečinku fotoalbum.
 • Máme otvorené

  Po niekoľkých dlhých mesiacoch údržby a opráva, sa opäť otvorili dvere našej plavárne a už tento týždeň sa žiaci našich škôl môžu znova učiť plávať. Rozbehol sa nový školský rok a s ním aj nové plavecké výcviky žiakov.
 • Aktualizácia údajov

  8. 10. 2008 Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované